Solidne i Odporne na Czynniki Atmosferyczne

Najwyższej jakości kosze gabionowe

ogrodzenie gabionowe

Kosze gabionowe - PREMIUM

Nie ulega żadnym wątpliwościom, że ogrodzenie posesji stanowi pierwszą jego ozdobę i jest swoistą wizytówką całego gospodarstwa domowego. Z tego też względu powinno prezentować się pięknie, niezależnie od sytuacji oraz panujących warunków atmosferycznych. Oprócz szeroko rozumianych względów estetycznych niezwykle ważna jest stabilność ogrodzenia. Ponad wszystko też rolę odgrywa jego wytrzymałość, gdyż w swoim założeniu ma to być konstrukcja użytkowana przez wiele lat. Dlatego też, jeżeli zależy Ci na ponadczasowych walorach wizualnych oraz trwałości wybranego rozwiązania, bez zastanowienia powinieneś wybrać kosze gabionowe PREMIUM.

Kosz gabionowy w wersji premium
Kosz gabionowy w wersji premium
gabion premium super

Kosze gabionowe PREMIUM to systemy o najwyższej możliwej jakości

Przez cały okres działalności naszej firmy staramy się rozwijać tworzone przez nas produkty i dostarczać Klientom najlepsze rozwiązania na rynku. Model PREMIUM, który znajduje się w tej kategorii, na zawsze zrewolucjonizował sposób postrzegania koszy gabionowych. Zastosowane rozwiązania sprawiły, że opisywana wersja tych konstrukcji prezentuje niezrównane walory estetyczne. Jednocześnie i co najważniejsze najwyższą możliwą wytrzymałość. Efekt ten uzyskaliśmy poprzez wykorzystanie nowego typu narożników. A co za tym idzie, zastąpienie wszystkich skręcanych połączeń spawanymi. W konsekwencji otrzymaliśmy najlepszy z możliwych produktów pod względem trwałości oraz funkcjonalności. Dodatkową zaletą modelu PREMIUM jest szybki i łatwy do wykonania montaż.

Budowa koszy gabionowych PREMIUM

Wszystkie kosze gabionowe naszej produkcji wykonujemy w tej samej technologii. Również w wersji PREMIUM ścianki pojedynczych koszy gabionowych produkujemy z poziomych ceowników 20x8x1,8mm, a także pionowych prętów fi 4,8mm. Następnie w ten sposób powstałe stalowe siatki zostają zespawane razem z narożnymi blaszkami w gotowy przestrzenny kosz. Co najważniejsze w następnym etapie produkcji kosze cynkujemy ogniowo, by zapewnić całości konstrukcji niezrównaną wytrzymałość. Największa zmiana względem innych wersji nastąpiła w sposobie łączenia wszystkich elementów. W tym przypadku nie skręcamy modelu PREMIUM na śruby, a przygotowujemy przestrzenną, zespawaną “na gotowo” konstrukcję. Takie rozwiązanie gwarantuje najwyższą możliwą trwałość oraz wyjątkowe walory estetyczne, a także oszczędza znaczną ilość czasu przy montażu.

gablux logo

Produkujemy najwyższej jakości spawane kosze i ogrodzenia gabionowe, a także panele ogrodzeniowe. Realizujemy indywidualne projekty małej architektury oraz elewacji gabionowych.

Kontakt

ul. Kościelna 4A
44-153 Sośnicowice