Nie ulega żadnym wątpliwościom, że ogrodzenie posesji stanowi pierwszą jego ozdobę i jest swoistą wizytówką całego gospodarstwa domowego. Z tego też względu powinno prezentować się pięknie, niezależnie od sytuacji oraz panujących warunków atmosferycznych. Oprócz szeroko rozumianych względów estetycznych niezwykle ważna jest stabilność ogrodzenia, a także jego wytrzymałość, gdyż w swoim założeniu ma to być konstrukcja użytkowana przez wiele lat. Dlatego też, jeżeli zależy Ci na ponadczasowych walorach wizualnych oraz trwałości wybranego rozwiązania to bez zastanowienia powinieneś wybrać kosze gabionowe PREMIUM.

Kosze gabionowe PREMIUM to systemy o najwyższej możliwej jakości

Przez cały okres działalności naszej firmy staramy się rozwijać tworzone przez nas produkty i dostarczać Klientom najlepsze rozwiązania na rynku. Model PREMIUM, który znajduje się w tej kategorii, na zawsze zrewolucjonizował sposób postrzegania koszy gabionowych. Zastosowane rozwiązania sprawiły, że opisywana wersja tych konstrukcji prezentuje niezrównane walory estetyczne, a także co najważniejsze najwyższą możliwą wytrzymałość. Efekt ten uzyskaliśmy poprzez wykorzystanie nowego typu narożników, a co za tym idzie, zastąpienie wszystkich skręcanych połączeń spawanymi. W konsekwencji otrzymaliśmy najlepszy z możliwych produktów pod względem trwałości oraz funkcjonalności. Dodatkową zaletą modelu PREMIUM jest szybki i łatwy do wykonania montaż.

Budowa koszy gabionowych PREMIUM

Tak jak w przypadku innych modeli produkowanych przez naszą firmę, tak i w wersji PREMIUM ścianki pojedynczych koszy gabionowych zostały wykonane z poziomych ceowników 20x8x1,8 mm, a także pionowych prętów fi 4,8 mm. Następnie w ten sposób powstałe stalowe siatki zostają zespawane razem z narożnymi blaszkami w gotowy przestrzenny kosz. Który w następnym etapie produkcji jest cynkowany ogniowo, by zapewnić całości konstrukcji niezrównaną wytrzymałość. Największa zmiana względem innych wersji nastąpiła w sposobie łączenia wszystkich elementów, gdyż nie są one w modelu PREMIUM skręcane na śruby, a w całości spawane. Takie rozwiązanie gwarantuje najwyższą możliwą trwałość oraz wyjątkowe walory estetyczne, a także oszczędza znaczną ilość czasu przy montażu.

Kosze gabionowe PREMIUM

Kosze gabionowe Premium