Akcesoria montażowe do gabionów

Najwyższej jakości ogrodzenia gabionowe

ogrodzenie gabionowe

Akcesoria montażowe do gabionów.

Wybierając rodzaj ogrodzenia dla swojej posiadłości, bardzo często zwracamy uwagę nie tylko na walory estetyczne rozważanego rozwiązania. Bardzo często priorytetem będzie jego bezpieczeństwo oraz jakość wykonania. Z wymienionych względów to właśnie ogrodzenia gabionowe cieszą się w ostatnim czasie największą popularnością. Bez wątpienia są to masywne oraz ciężkie konstrukcje, wobec których nie można przejść obojętnie. By jednak należycie mogły one spełniać swoją rolę, niezbędne są akcesoria. Podobnie i one sprawdzą się doskonale nawet w obliczu najbardziej wymagających zadań. Z tego powodu muszą wykazywać się  wyjątkową trwałością oraz wytrzymałością. Takie właśnie są akcesoria do montażu gabionów, które znalazły się w naszym asortymencie.

Ogrodzenia gabionowe Gablux – estetyczne rozwiązanie dla Twojej posiadłości.

Tradycyjne ogrodzenia, mimo że spełniają swoją funkcjonalną rolę, są powszechne, przez co otoczona nimi posiadłość nie wydaje się być atrakcyjna. Jeżeli więc zależy Ci na wyróżnieniu się spośród swojego sąsiedztwa, to ogrodzenie stworzone z koszy gabionowych jest zdecydowanie optymalnym wyborem. Jest to nowoczesne rozwiązanie, które daje nie tylko poczucie bezpieczeństwa, ale przede wszystkim zapewnia niesamowite walory estetyczne. Jego znaczącymi zaletami są wytrzymałość oraz solidność. Innymi słowy, opisywanym konstrukcjom nie jest straszne działanie niekorzystnych warunków atmosferycznych, wilgoci czy też upływ kolejnych lat. Z tego też względu ogrodzenia gabionowe są dobrą inwestycją, która zwraca się w krótkim odstępie czasu.

Akcesoria montażowe wysokiej jakości.

By jednak tak się stało, niezbędne są specjalne akcesoria, które podobnie jak gabiony, będą charakteryzować się niezwykłą wytrzymałością oraz trwałością. Wyposażenie gabionów wykonane jest z odpornego materiału. Odpowiednio dobrane do danego typu konstrukcji zapewni bowiem nie tylko bezpieczeństwo wszystkim użytkownikom, ale również zwiększy walory estetyczne wybranego rozwiązania.

Ogrodzenia gabionowe – zastosowanie.

Choć najczęściej z ogrodzeniami stworzonymi z koszy gabionowych spotkać się można na prywatnych posesjach, to tego typu konstrukcje mają też inne zastosowanie. Mogą więc również służyć do otaczania obiektów użyteczności publicznej, budynków przemysłowych czy też firmowych. To rozwiązanie bowiem znakomicie się sprawdza zarówno do ogrodzenia małych, jak i stosunkowo obszernych powierzchni. Wybór zależy przede wszystkim od potrzeb właściciela, który chciałby skorzystać z możliwości opisywanej konstrukcji. Wśród naszych propozycji można wykreować wiele wariantów i nic nie stoi na przeszkodzie, by dopasować ogrodzenie do własnych oczekiwań. Niejednokrotnie też specyfika terenu wpływa na konieczność indywidualnego podejścia do projektowania. Każdy z oferowanych przez nas wariantów przeznaczony jest jednak do samodzielnego zamontowania, dlatego też niezwykle przydatne będą akcesoria do gabionów, które znalazły się w naszym asortymencie.

Akcesoria gabionowe – szeroki wybór.

Jako uznany na polskim rynku producent koszy gabionowych doskonale wiemy, że wszystkie elementy składające się na konstrukcję muszą prezentować najwyższą jakość. Cały osprzęt jest stworzony z niezwykle wytrzymałych materiałów, spełniających normy bezpieczeństwa. W ofercie znalazły się więc akcesoria, które charakteryzują się nadzwyczajną solidnością wykonania oraz trwałością. Poszczególne elementy przeznaczone są do montowania paneli ogrodzeniowych i koszy gabionowych oraz wszystkich kombinacji i wariantów z nich skonstruowanych. Za pomocą klamry panele ogrodzeniowe montuje się pomiędzy gabionami. Do budowania ażurowego ogrodzenia panelowego w ciągu, użyjemy obejm. Kosz gabionowy przymocujemy do słupa stabilizacyjnego za pomocą blaszki dociskowej. I tu do zaproponowania mamy nowy system docisków „MAX”, dzięki którym nie ma konieczności nawiercania słupa. Jednym z ważniejszych akcesoriów montażowych jest blaszka do łącznika, która umożliwia skręcenie kosza bez uszkadzania powłoki cynku. Ponadto, na stanie posiadamy blaszki do skręcania koszy w ciągu, łączenia kątowe i końcowe. Należy pamiętać także o znacznie podnoszących walory estetyczne gabionów, narożne blaszki zaokrąglające. Wszystkie wymienione elementy zostały stworzone z zachowaniem najwyższej precyzji, co daje gwarancję efektu i wytrzymałości zaprezentowanych akcesoriów.

Kosze gabionowe służą nie tylko do tworzenia ogrodzeń.

Warto pamiętać, że kosze gabionowe mogą służyć nie tylko do tworzenia ogrodzeń posiadłości. Wykonane z nich konstrukcje sprawdzą się bowiem doskonale jako elementy architektury ogrodowej, murki oporowe czy też nowoczesne elewacje. Warto też pamiętać o możliwości wykonania gabionowych altan i obudowy śmietników czy wydzielania stref ciszy i spokoju. Do każdego z wymienionych zastosowań niezbędne będą akcesoria, które znalazły się w naszym asortymencie. Dzięki nim samodzielnie zamontujesz wszystkie komponenty i stworzysz piękną całość, która będzie nadawać wspaniałe walory estetyczne otoczeniu. Jeżeli masz pytania dotyczące naszej oferty, skontaktuj się z nami a my chętnie omówimy wszystkie szczegóły. 

Docisk do słupka "MAX"

Zaprojektowana do zadań specjalnych, przetestowana na dużych grubościach, obejma do łączenia kosza gabionowego ze słupem stabilizującym.

Cena 55 zł 

Wzmocnione mocowanie

Blaszka narożna

Mocno podnoszące walory estetyczne kosza gabionowego, narożne blaszki zaokrąglające do koszy w wersji LUX. 

Cena 5 zł 

narożnik gabionowy

Klamra do gabionu

Uniwersalna blaszka do łączenia koszy gabionowych i paneli ogrodzeniowych z koszami gabionowymi

Cena 5 zł za 1kp

uniwersalny zestaw montażowy

Łączenie kątowe

Służy do montażu (przykręcania) paneli ogrodzeniowych, paneli drewnianych do kosza gabionowego.

Cena 6 zł za 1 kpl

mocowanie uniwersalne kątowe

Blaszka 40×15 z podwójnym otworem

Element łączący do przedłużania koszy gabionowych w ciągu.

Cena 2,5 zł 

blaszka łącząca

Standardowy docisk do słupka stabilizującego.

Docisk do łączenia kosza gabionowego ze słupem stabilizującym.

Cena 6,5 zł 

Mocowanie do słupka

Łącznik do kosza gabionowego

Stężenie poprzeczne do skręcania przedniej ściany kosza z tylną. Utrzymuje szerokość kosza.

Cena 5 zł 

łącznik / stężenia poprzeczne

Śruba zamkowa

Śruba zamkowa M6x16 i M5x16 do skręcania spawanych koszy gabionowych.

Śruba zamkowa
gablux logo

Produkujemy najwyższej jakości spawane kosze i ogrodzenia gabionowe, a także panele ogrodzeniowe. Realizujemy indywidualne projekty małej architektury oraz elewacji gabionowych.

Kontakt

ul. Kościelna 4A
44-153 Sośnicowice