Ogrodzenia gabionowe - galeria i przykładowe realizacje

Zdajemy sobie sprawę z tego, że konstrukcje z koszy gabionowych cieszą się coraz większą popularnością wśród osób, które poszukują stylowego ogrodzenia. Stanowią bowiem one interesującą alternatywę dla innych rozwiązań dostępnych na rynku. Doskonale wiemy, że dla każdego z nas liczą się przede wszystkim walory wizualne oraz wytrzymałość danego produktu. 

Choć możemy zapewnić, że nasze kosze gabionowe prezentują się niesamowicie w różnego rodzaju konfiguracjach oraz konstrukcjach, wolimy jednak, by Państwo zobaczyli je sami. Wychodzimy bowiem z założenia, że to nie słowa, ale czyny oraz efekt końcowy świadczą o dobrze wykonanej pracy. A najlepszym tego potwierdzeniem jest zadowolenie naszych klientów. Z tego też względu stworzyliśmy kategorię „galeria”, w której mogą Państwo zobaczyć nasze niektóre, dotychczasowe realizacje. W jednym miejscu zebraliśmy przykładowe zdjęcia z wykonywanych przez firmę Gablux zleceń. Możecie je Państwo zobaczyć pod poniższym wpisem.

Nie tylko ogrodzenia z koszy gabionowych. Przykładowe realizacje elewacji gabionowych

Choć najczęstszym zastosowaniem koszy gabionowych jest tworzenie z nich eleganckich oraz trwałych ogrodzeń, to tego typu konstrukcje mają również inne przeznaczenie. Mogą zostać wykorzystane do zbudowania murków oporowych. W związku z tym przepuszczają wodę oraz są odporne na szkodliwe działanie warunków atmosferycznych m.in. mrozu czy deszczu, stanowią lepszą alternatywę dla konstrukcji stworzonych z betonu czy też żelbetonu.

Ponadto kosze gabionowe sprawdzają się doskonale jako elementy wykończeniowe elewacji budynków prywatnych, jak i obiektów użyteczności publicznej. To niezwykle estetyczne rozwiązanie dodaje każdej nieruchomości swojego indywidualnego stylu oraz elegancji. Jeżeli chcą się Państwo o tym przekonać, to w poniższej galerii przedstawiliśmy również przykładowe realizacje, w których kosze gabionowe zostały użyte do stworzenia elewacji budynków. Prezentowane w tej kategorii zdjęcia mogą posłużyć jako źródło inspiracji dla wszystkich klientów, którzy chcieliby wykorzystać tego typu konstrukcje na terenie własnej posiadłości.