Ogrodzenie gabionowe

Ogrodzenia gabionowe to oryginalny design w niezwykle trwałym wydaniu. Połączenie stali i naturalnego kamienia z łatwością komponuje się z niemalże każdym otoczeniem. Zastosowana w naszym wydaniu technologia, gwarantuje wytrzymałe i nowoczesne rozwiązania dla twojego komfortu i bezpieczeństwa.

Gabiony
Gabionowe murki oporowe
gabiony galeria

Solidne, trwałe i odporne na działanie niekorzystnych czynników atmosferycznych.

Bez wątpienia są to atuty, jakimi wyróżniają się nasze ogrodzenia gabionowe. Od wielu lat dostarczamy naszym Klientom te nowoczesne konstrukcje. Wytrzymałość stali i moc ukryta w kamieniu tworzą wyjątkową kombinację. 

Gabiony w Czarnym Dunajcu

Ogrodzenie z gabionów od producenta.

Nasza oferta skierowana jest do Klientów poszukujących stabilnych, trwałych i bezpiecznych konstrukcji, które pozwolą na estetyczne opłotowanie posesji. Wypełnione kamieniem spawane kosze ze stalowych ceowników i prętów, bardzo dobrze ograniczają dostęp osób postronnych do prywatnego terenu. Dzięki temu pozwalają stworzyć wokół domu kameralną przestrzeń. Ponad to prezentują się estetycznie, szczególnie w otoczeniu zieleni, stanowiąc bardzo często naturalną podporę dla pnączy.

estetyka ogrodzenia gabionowego

Dlaczego warto zainwestować w płoty gabionowe ?

Przede wszystkim są to rozwiązania modułowe, pozwalające na realizację nawet bardzo śmiałych projektów. Ogrodzenie tego typu wyróżnia się trwałością oraz tym, że pod wpływem czynników atmosferycznych nie ulega degradacji i nie koroduje. Z biegiem czasu nie traci więc swoich walorów estetycznych. Tym samym, nie wymaga regularnego przeprowadzania czasochłonnych zabiegów konserwacyjnych. Jest to typ opłotowania, które swoimi licznymi zaletami oraz oryginalnym wyglądem zadowoli najbardziej wymagających Klientów. Jako producent możemy zapewnić, że doskonale sprawdzi się w swojej roli – zapraszamy!

gabion świetliki

Oryginalny i nowoczesny design

Stalowe kosze doskonale komponują się z różnego rodzaju kamieniem wypełniającym (gnejs, granit, sjenit, bazalt). Co więcej, coraz częściej stosuje się również szklane bryły z podświetleniem LED. Ponad to, istnieje możliwość lakierowania proszkowego. Różnorodność materiału wypełniającego umożliwia dopasowanie ogrodzenia do każdej architektury

elewacja gabionowa w szczecinie
słupek gabionowy

Trwałość i wytrzymałość

Użycie metody spawania, odpowiedniej grubości ceownika poziomego C20x8x1,8mm oraz prętów fi 4,8mm, gwarantuje najwyższą wytrzymałość konstrukcji. Zatem nie ma możliwości uzyskania podobnej jakości w konstrukcjach zgrzewanych oraz w innych systemach. W produkcji stosujemy jako jedyne skuteczne, zabezpieczenie antykorozyjne w postaci ocynku ogniowego wg normy PN-EN ISO 1461. Krótko mówiąc, prawidłowo postawione ogrodzenie gabionowe to gwarancja wielu lat użytkowania bez konieczności konserwacji.

gabion narożny
ogrodzenie gabionowe warszawa

Dlaczego ogrodzenie gabionowe ?

Oferowane Państwu gabiony stały się dziś efektownym sposobem na ogrodzenie domu, firmy, placów zabaw i parków. Walory estetyczne w połączeniu z ogromną wytrzymałością gwarantują satysfakcję i bardzo długi okres użytkowania bez potrzeby konserwacji. Oferowane ogrodzenia gabionowe powstają ze specjalnie zaprojektowanych w tym celu i produkowanych przez naszą firmę koszy. Zastosowanie poziomych ceowników 20x8x1,8mm, a także pionowych prętów stalowych fi 4,8mm i metody spawania, gwarantuje zachowanie pełnych, najwyższych walorów użytkowych. Dzięki temu możemy zagwarantować bardzo wysoką jakość wykonania oraz sztywność i trwałość niemożliwą do osiągnięcia w innych konstrukcjach. Skutkiem tego, przez cały okres eksploatacji, będziemy cieszyć się niezmiennością wszystkich zalet naszego ogrodzenia.

gabion brąz
Ogrodzenia gabionowe śląsk

Skąd bierze się trwałość?

Kolejną cechą przemawiającą na korzyść naszych produktów są specjalnie wykonane łączniki (stężenia poprzeczne). Należy mieć świadomość, że jest to kluczowy element, decydujący o jakości, trwałości i bezpiecznym użytkowaniu całego ogrodzenia gabionowego. W naszej technologii montaż tych elementów odbywa się bez wiercenia w ceowniku, za pomocą specjalnie przygotowanych, dodatkowych otworów w listwie poziomej. Z tego powodu, jako jedyne, gwarantuje zachowanie sztywności koniecznej do utrzymania wymiarów kosza oraz zapewnia pełne bezpieczeństwo użytkowania. Dzięki wymienionym powyżej atutom, Klient otrzymuje pewność, że nabyte ogrodzenie gabionowe, będzie bezpiecznie służyło mu przez długie lata, zachowując przez cały czas swoje pełne walory.