Solidne, trwałe i odporne na działanie niekorzystnych czynników atmosferycznych...

…to zdecydowane atuty, jakimi wyróżniają się nasze ogrodzenia gabionowe. Producent – firma Gablux, to renomowana marka, która od wielu lat dostarcza do Klientów te nowoczesne i łączące siłę natury zamkniętą w kamieniu z wytrzymałością stali konstrukcje.

Ogrodzenie z gabionów od producenta

Nasza oferta skierowana jest do Klientów poszukujących stabilnych, trwałych i bezpiecznych konstrukcji, które pozwolą na estetyczne opłotowanie posesji. Ze względu na fakt, że są to wypełnione kamieniem spawane kosze ze stalowych ceowników i prętów, bardzo dobrze ograniczają dostęp osób postronnych do prywatnego terenu i pozwalają stworzyć wokół domu kameralną przestrzeń. Estetycznie się prezentują, szczególnie w otoczeniu zieleni, stanowiąc bardzo często naturalną podporę dla pnączy.

Dlaczego warto zainwestować w płoty gabionowe?

Przede wszystkim są to rozwiązania modułowe, pozwalające na realizację nawet bardzo śmiałych projektów. Ogrodzenie tego typu wyróżnia się trwałością oraz tym, że pod wpływem czynników atmosferycznych nie ulega degradacji i nie koroduje – z biegiem czasu nie traci więc swoich walorów estetycznych. Tym samym, nie wymaga regularnego przeprowadzania czasochłonnych zabiegów konserwacyjnych. Jest to typ opłotowania, które swoimi licznymi zaletami oraz oryginalnym wyglądem zadowoli najbardziej wymagających Klientów. Jako producent możemy zapewnić, że doskonale sprawdzi się w swojej roli – zapraszamy!

Oryginalny i nowoczesny design

Stalowe kosze doskonale komponują się z różnego rodzaju kamieniem wypełniającym (gnejs, granit, sjenit, bazalt). Coraz częściej stosuje się również szklane bryły z podświetleniem LED. Istnieje możliwość lakierowania proszkowego. Różnorodność materiału wypełniającego umożliwia dopasowanie ogrodzenia do każdej architektury

Trwałość i wytrzymałość

Użycie metody spawania, odpowiedniej grubości ceownika poziomego C20x8x1,8mm oraz prętów fi 4,8mm, gwarantuje najwyższą wytrzymałość konstrukcji, niemożliwą do uzyskania w konstrukcjach zgrzewanych oraz w innych systemach. Zabezpieczenie antykorozyjne, ocynk ogniowy wg normy PN-EN ISO 1461. Prawidłowo postawione ogrodzenie gabionowe to gwarancja wielu lat użytkowania bez konieczności konserwacji.

Dlaczego ogrodzenie gabionowe ?

 Oferowane Państwu gabiony stały się dziś efektownym sposobem na ogrodzenie domu, firmy, placów zabaw i parków. Walory estetyczne w połączeniu z ogromną wytrzymałością gwarantują satysfakcję i bardzo długi okres użytkowania bez potrzeby konserwacji. Oferowane ogrodzenia gabionowe powstają ze specjalnie zaprojektowanych w tym celu i produkowanych przez naszą firmę koszy. Zastosowanie poziomych ceowników 20x8x1,8mm, a także pionowych prętów stalowych fi 4,8mm i metody spawania, gwarantuje zachowanie pełnych, najwyższych walorów użytkowych przez cały okres jego eksploatacji. Dzięki temu możemy zagwarantować bardzo wysoką jakość wykonania oraz sztywność i trwałość niemożliwą do osiągnięcia w innych konstrukcjach.

Skąd bierze się trwałość ? 

 Kolejną cechą przemawiającą na korzyść naszych produktów są specjalnie wykonane łączniki (stężenia poprzeczne). Należy mieć świadomość, że jest to kluczowy element, decydujący o jakości, trwałości i bezpiecznym użytkowaniu całego ogrodzenia gabionowego. W naszej technologii montaż tych elementów odbywa się bez wiercenia w ceowniku, za pomocą specjalnie przygotowanych, dodatkowych otworów w listwie poziomej. Rozwiązanie takie, jako jedyne, gwarantuje zachowanie sztywności koniecznej do utrzymania wymiarów kosza oraz zapewnia pełne bezpieczeństwo użytkowania. Dzięki wymienionym powyżej atutom, klient otrzymuje pewność, że nabyte ogrodzenie gabionowe, będzie bezpiecznie służyło mu przez długie lata, zachowując przez cały czas swoje pełne walory.