Ogrodzenia Gabionowe trwałość i estetyka

Sprzedaż: +48 502 997 728
Wsparcie: +48 502 997 729

Gablux

Jakość i spokój

Ogrodzenia gabionowe są bardzo trwałe. Odpowiednio postawione mogą przetrwać nawet 50 lat.

Ogrodzenia gabionowe

 
Jeśli masz w planach wykonanie ogrodzenia, napisz do naszego specjalisty. Z przyjemnością przygotujemy dla Ciebie wycenę i podpowiemy jak zoptymalizować zamówienie, aby w pełni cieszyło Twoje „oko” od strony wizualnej i pełniło swoje zadanie „odgradzana” w pełni bezpiecznie. Nasze ogrodzenia chcą być blisko przyrody. Pięknie komponują się z roślinnością, nie wymagają konserwacji, a dzięki szerokiej ofercie kruszyw na rynku, można stworzyć jedyne w swoim rodzaju krajobrazy kamienne. Bądź eko – wybierz GABLUX!
 
możesz stworzyć jedyne w swoim rodzaju krajobrazy kamienne w swoim ogrodzie.

ORYGINALNY I NOWOCZESNY DESIGN

Stalowe kosze doskonale komponują się z różnego rodzaju kamieniem wypełniającym (gnejs, granit, sjenit, bazalt). Coraz częściej stosuje się również szklane bryły z podświetleniem LED. Istnieje możliwość lakierowania proszkowego. Różnorodność materiału wypełniającego umożliwia dopasowanie ogrodzenia do każdej architektury

TRWAŁOŚĆ I WYTRZYMAŁOŚĆ

Użycie metody spawania, odpowiedniej grubości ceownika poziomego C20x8x1,8mm oraz prętów fi 4,8mm, gwarantuje najwyższą wytrzymałość konstrukcji, niemożliwą do uzyskania w konstrukcjach zgrzewanych oraz w innych systemach. Zabezpieczenie antykorozyjne, ocynk ogniowy wg normy PN-EN ISO 1461.

MODUŁOWA BUDOWA

Modułowa budowa koszy pozwala na realizację najbardziej skomplikowanych ogrodzeń gabionowych. Łączenie dowolnej ilości elementów. Możliwość uzyskania konstrukcji gabionowych o niezwykłych formach i kształtach

DŁUGI OKRES UŻYTKOWANIA

Prawidłowo postawione ogrodzenie gabionowe to gwarancja wielu lat użytkowania bez konieczności konserwacji

Dlaczego ogrodzenie gabionowe ?

 Oferowane Państwu gabiony stały się dziś efektownym sposobem na ogrodzenie domu, firmy, placów zabaw i parków. Walory estetyczne w połączeniu z ogromną wytrzymałością gwarantują satysfakcję i bardzo długi okres użytkowania bez potrzeby konserwacji. Oferowane ogrodzenia gabionowe powstają ze specjalnie zaprojektowanych w tym celu i produkowanych przez naszą firmę koszy. Zastosowanie poziomych ceowników 20x8x1,8mm, a także pionowych prętów stalowych fi 4,8mm i metody spawania, gwarantuje zachowanie pełnych, najwyższych walorów użytkowych przez cały okres jego eksploatacji. Dzięki temu możemy zagwarantować bardzo wysoką jakość wykonania oraz sztywność i trwałość niemożliwą do osiągnięcia w innych konstrukcjach.

Skąd bierze się trwałość ? 

 Kolejną cechą przemawiającą na korzyść naszych produktów są specjalnie wykonane łączniki (stężenia poprzeczne). Należy mieć świadomość, że jest to kluczowy element, decydujący o jakości, trwałości i bezpiecznym użytkowaniu całego ogrodzenia gabionowego. W naszej technologii montaż tych elementów odbywa się bez wiercenia w ceowniku, za pomocą specjalnie przygotowanych, dodatkowych otworów w listwie poziomej. Rozwiązanie takie, jako jedyne, gwarantuje zachowanie sztywności koniecznej do utrzymania wymiarów kosza oraz zapewnia pełne bezpieczeństwo użytkowania. Dzięki wymienionym powyżej atutom, klient otrzymuje pewność, że nabyte ogrodzenie gabionowe, będzie bezpiecznie służyło mu przez długie lata, zachowując przez cały czas swoje pełne walory.